Biuro Podatkowo-Rachunkowe BIPER rozpoczęło działalność pod koniec lat 90-tych. W chwili obecnej jesteśmy spółką cywilną. Taka forma własności umożliwia nam swobodnie kształtować nasz styl pracy, a także osobiście realizować współpracę z klientami. Dzięki temu również możemy dostosować się do odmiennych potrzeb każdej z firm. Nadrzędną zasadą firmy jest szczególna troska o klienta. Ich potrzeby traktowane są indywidualnie. Jesteśmy rodzinnym biurem rachunkowym.

Jest w tym dużo prawdy, ponieważ biuro to prowadzą… dwie specyficznie spokrewnione kobiety :). Każda z nich specjalizuje się w innym zakresie usług dlatego świetnie się uzupełniają….

Silnym atutem naszego biura jest informatyzacja całości usług. Samodzielnie budujemy narzędzia informatyczne. Posiadamy własne centrum danych. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem komputerowym, własną serwerownią z wszelkimi zabezpieczeniami. . W portfolio mamy również wiele nieszablonowych rozwiązań programistyczno-wdrożeniowych. Ma to zastosowanie we wszelkiego typu transferach danych z systemów magazynowo-sprzedażowych do programów księgowych, jak również usprawnia kontakt z klientem.

Tak więc serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy oraz sprawdzenia wielu innowacyjnych rozwiązań, być może również do nawiązania interesującej współpracy. Zapewniamy możliwość stałego kontaktu osobistego.